Informacje o firmie

Biuro rachunkowe Infosystem to jedno z najstarszych biur księgowych we Wrocławiu.

Nasze biuro rachunkowe działa na rynku od 1990 roku. Od tego czasu zapracowaliśmy na zaufanie, którym obdarzają nas nie tylko Klienci, ale także Urzędy Skarbowe i inne instytucje, z którymi współpracujemy. Doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Ściągamy z ich barków odpowiedzialność i zmartwienia dotyczące rozliczeń podatkowych. Reprezentujemy ich przed Urzędami Skarbowymi, innymi organami państwowymi oraz przedsiębiorcami, pomagając im poświęcić się całkowicie ich własnemu obszarowi działalności.

Nasi specjaliści mają ogromne doświadczenie oraz szeroką wiedzę merytoryczną, zdobywaną przy współpracy z innymi biurami rachunkowymi oraz jednostkami administracji państwowej. Nie mniejsze znaczenie ma również specjalistyczne wykształcenie, potwierdzone stosownymi dyplomami. Posiadamy Certyfikaty Księgowe wydane przez Ministra Finansów, potwierdzające naszą wiedzę i kompetencje. Nasze biuro rachunkowe ubezpieczone jest od odpowiedzialności cywilnej, dzięki czemu wszelka odpowiedzialność dotycząca rozliczeń podatkowych spoczywa na nas, a nie na przedsiębiorcy.

Celem naszej firmy jest przede wszystkim przyjazna i miła atmosfera w kontaktach z naszymi klientami. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy przedsiębiorca posiada wiedzę merytoryczną w zakresie podatków. Staramy się zatem w jasny i prosty sposób przedstawiać wszelkie informacje z tym związane.

Zapraszamy
do zapoznania się
z naszą ofertą